У Russia Today заявили, що за Хілларі Клінтон стоять "ілюмінати" та євреї

Tablet

Химерна теорія змови, озвучена американським відділенням путінського пропагандистського рупора, викликала скандал у США.

Як повідомляє видання Tablet, російський міжнародний телеканал Russia Today, який є провідником путінської пропаганди для закордонної аудиторії, "не відзначається своєю відповідністю реаліям та дотриманням базових стандартів журналістики", але цього тижня він "засмутив ще більшим падінням свого і так невисокого рівня". Раніше журналісти Tablet та інших видань ловили RTна спробах приховати масове вбивство мирних сирійців союзником Путіна Башаром Асадом, твердженнях про те, що теракт 9/11 спричинили спецслужби США, а Ротшильди викрали літак з пасажирами тощо.

У вівторок, 13 жовтня, в ефірі Russia Today кандидата у президенти США Гілларі Клінтон назвали "очевидною ілюмінаткою" (Obvi-Illuminati). Телеведуча Лорі Харфеніст обґрунтувала своє "відкриття" тим, що одна з технологічних компаній, яка підтримує Клінтон, використовує у своєму логотипі трикутник, що, на думку пропагандистки, схоже на емблему напівміфічної таємної організації "ілюмінатів" – всевидяче око, вписане у піраміду.

Фото: Tablet

Розвиваючи свою думку, ведуча "додала трохи антисемітизму для більшого ефекту", зазначають у виданні. Вона заявила, що компанія імовірних "ілюмінатів" має назву на івриті. "Вони не тільки мають логотип ілюмінатів, вони також мають покровителів, які говорять на івриті", – виголосила працівниця Russia Today. "Тому що, звичайно ж, будь-який поважний учасник глобальної змови, спрямованої на знищення демократії і пригнічування мас, повинен бути євреєм", – іронізує Tablet.

Фото: Tablet

Після того, як сюжет викликав скандальну і негативну реакцію у соціальних медіа, Russia Today видалив це відео з свого каналу на YouTube, але журналісти видання Tablet встигли зберегти його копію і розмістити на своєму сайті.

Нагадаємо, у вересні медіакорпорація BBC довела, що Russia Today бреше про Сирію і Україну.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ