Славнозвісний мандрівник назвав 13 наймістичніших місць світу

flickr / Kousto

Мандрівник Олівер Ле Карре, що досліджує найбільш містичні місця планети, розповів про 13 наймістичніших місць у світі.

Вперше Ле Карре зацікавився містичними місцями після того, як переплив Бермудський трикутник, повідомляє Mashable.

Мандрівник говорить: "Я дослідив багато загадкових місць, і побачив, що існує величезна різниця між репутацією цих місць і реальністю. Я намагався зрозуміти, що породило відомі легенди і з'ясувати, де вигадка, а де реальність".

У своїй книзі "Атлас проклятих місць: Путівник по небезпечних і загрозливих маршрутах" автор розповідає читачам про загадкові місця від Лонг-Айленда до Замбії, викриваючи міфи про прокльони і привиди, а також розповідаючи історії та легенди цих місць.

Перше містичне місце - острів Повелья в Італії. Є легенда, що після смерті погана людина прокидається в Повельї. Острів вважається одним з найстрашніших місць на землі. Вважають, що там поховані близько 160 тис. жертв чуми, прокази, а також психічно хворі люди. У 1920 році острів був лікарнею та психіатричним центром, де головний лікар проводив жорстокі досліди на пацієнтах, поки не наклав на себе руки.

Друге місце - Тонина. Це одне з міст, що відносять до цивілізації Майя, зникнення якої дотепер вважають однією з найбільших загадок людства. Нині археологічні розкопки біля найвищої піраміди Мексики приваблюють туристів з усього світу. Тонина сповнена храмів і прихованих лабіринтів.

Третє місце - Долина царів у Єгипті. Одна з найстрашніших історій про стародавній Єгипет і Долину царів - прокляття гробниці Тутанхамона. Вперше про прокляття заговорили в 1922 році, коли група англійських вчених на чолі з Говардом Картером розкрила гробницю фараона. Через чотири місяці найближчий соратник Картера помер від комариного укусу. У наступні кілька років померли 27 людей, причетних до розкриття гробниці. Легенда свідчить, що зняти прокляття можна лише у разі, якщо в гробницю Тутанхамона повернути всі скарби.

Четверте містичне місце - Єн Елез - річка в Бретані, Франція, що, як кажуть, веде прямо в пекло. За легендою, тут священики-екзорцисти виганяли бісів у безодню болота, перетворивши їх перед цим на чорних собак.

П'яте місце - замок Тіффож у Франції. Один із найстрашніших убивць в історії, Жиль де Ре, прототип фольклорного персонажа Синя Борода, мешкав у цьому замку. Молодий барон був звинувачений у серійному вбивстві дітей, а також інших дивних злочинах. Його маєток, де, за легендою, відбувалися жорстокі вбивства, відвідують мандрівники з різних країн.

Шосте містичне місце - усипальниця Гур-Емір в Узбекистані. На стіні усипальниці Тамерлана (Аміра Тимура) викарбувано послання "Коли я воскресну, світ здригнеться". Великий полководець відомий своїми військовими походами, під час яких загинули 17 млн людей. 22 червня 1941 року, коли склеп великого полководця відкрили і приступили до вивчення його останків, через кілька годин Німеччина напала на Радянський Союз. У ході війни загинуло понад 30 млн чоловік. Існує повір'я, що саме прокляття Тамерлана спричинило початок війни.

Сьоме містичне місце - острови Хоутман Абролхос в Австралії. У 1620 році корабель Батавія зазнав аварії біля одного з островів Абролхос. Капітан і команда з 40 чоловік сіли на пліт і вирушили за допомогою, залишивши офіцера Ієроніма Корнеліса за головного. Корнеліс розумів, що екіпаж прогодувати неможливо і вирішив потроху позбуватися людей. Він захопив усі припаси і відправляв групи людей на пошуки води і їжі, маючи на увазі під цим смерть. Через два місяці екіпаж збунтувався і вони закопали по шию Корнеліса на березі, після чого смерть наздогнала всіх.

Восьме місце - ліс Аокігахара в Японії. Він відомий як ліс самогубців, і є другим за популярністю місцем у світі, куди люди приходять вкоротити собі віку. Тут щорічно знаходять від 70 до 100 самогубців. У лісі дуже легко загубитися: GPS не працює, а мобільний зв'язок пропадає.

Дев'яте місце - Кладовище проклятих у Канзасі. Легенда свідчить, що тут похована відьма, якій був зачарований диявол і регулярно відвідував її, щоб завоювати її любов. Нічні відвідувачі кладовища розповідають про більш зловісні речі: вони відчувають доторк невидимих істот і чують безперервний стогін. Існує думка, що тут знаходяться ворота в Пекло, які відкриваються щорічно на Хелловін.

Десяте місце - місто Адамс у Теннессі у США. Існує легенда, що пан Белл обдурив свою сусідку Кейт Беттс при укладенні земельної угоди, після чого на смертному одрі вона присягнулася переслідувати Белла і всю його сім'ю. З 1817 по 1821 рік, дух Беттс не залишав у спокої сім'ю Белл. В будинку не припинявся стукіт у стінах, невидимі тварини розривали меблі і подушки, а дивний голос кликав членів сім'ї. Сьогодні на місці маєтку стоїть його точна копія і місцеві жителі стверджують, що дух жінки все ще блукає по будинку.

Одинадцяте місце - Пайн Барренс у Нью-Джерсі в США. Жителі містечка поблизу Пайн Барренс розповідають історію про дивну істоту, яка лякає відвідувачів лісу з 1735 року. Частково кенгуру, частково летюча миша і козел з хвостом і кігтями - таким його описують очевидці. Багато водіїв, які проїжджали вздовж лісу, розповідали, що бачили дивну істоту в дзеркалі заднього виду. Сьогодні справжнім туристичним атракціоном для відважних туристів є нічліг в лісі - вони залишаються тут на кемпінг, щоб побачити незвичайну істоту.

Дванадцяте містичне місце - Амітивілль в Нью-Йорк у США. Широку популярність будинок здобув після виходу книги Джея Енсон "Жах Амітивілля", сюжет якої розповідає про молоду сім'ю Луц, яка поселяється в будинку і опиняється в центрі жахливих подій. Дух, який живе в будинку, вперше згаданий у 1974 році, коли Рональд ДеФео молодший вбив всю свою сім'ю під приводом, що отримав наказ від будинку.

І тринадцятим містичним місцем мандрівник назвав маяк на островах Фланнан у Шотландії. У грудні 1900 року сталася дивна подія, пояснення якої не можуть знайти донині. Безслідно зникли троє наглядачів маяка. Останній запис у щоденнику, залишений одним із чоловіків, говорить: "За свої 20 років я вперше бачу такий сильний вітер". Далі записи говорять про те, що команда почала молитися. Не менш дивним можна назвати той факт, що екіпажі кораблів, які в той час були в морі, розповідали про повний штиль.

Нагадаємо, у серпні 2015 року в США виставляли на продаж дім "маніяка" із легендарного фільму "Мовчання ягнят".

ПРОКОМЕНТУЙТЕ