Меню останнього обіду на "Титаніку" продали на аукціоні за $88 тис.

konbini.com

Меню останнього обіду пасажирів лайнера "Титанік" продано на інтернет-аукціоні будинку Lion Heart Autographs в приватну колекцію за $88 тис.

Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна", посилаючись на CNN.

Оціночна вартість становила від $50 тис. до $70 тис. Видрукуваний примірник меню зберіг пасажир першого класу Авраам Лінкольн Саломон, бізнесмен з Нью-Йорка, що врятувався після катастрофи судна на так званій "шлюпці мільйонерів" - рятувальному човні номер один, на який потрапили лише кілька найбагатших пасажирів судна.

У день катастрофи, 14 квітня 1912 року, пасажирам першого класу пропонували філе камбали, шотландський суп з птиці і консоме по-фермерськи, курку по-мерілендськи, баранячі відбивні на грилі, ростбіф, креветки, заливне з яловичого язика, картоплю в різних варіаціях, болонську ковбасу, норвезькі анчоуси, мюнхенське пиво, яблучні меренги, випічку і широкий вибір сирів.

"Титанік" затонув у ході першого плавання в ніч на 15 квітня 1912 року після зіткнення з айсбергом. З понад 2,2 тис. людей, що перебували на борту, загинули 1517 осіб.

Нагадаємо, у квітні 2015 року у Великій Британії на аукціоні продано шезлонг з пасажирського лайнера "Титанік". Лот пішов з молотка за 100 тис. 350 фунтів стерлінгів.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ