Голова SpaceX запропонував зробити Марс придатним для життя, бомбардуючи його термоядерною зброєю

www.arabpress.net.ua

На думку американського бізнесмена, використання термоядерної зброї дасть змогу прогріти атмосферу Червоної планети.

Американський бізнесмен, голова компаній SpaceX і Tesla Motors Ілон Маск в ефірі телекомпанії CBS запропонував почати колонізацію Марса з термоядених бомбардувань, повідомляє "Дзеркало тижня".

Маск назвав Червону планету негостинною, а її тераформування (зміна клімату до придатних для життя умов - Ред.) запропонував почати зі створення парникового ефекту за рахунок нагрівання атмосфери Марса. На думку бізнесмена, зробити Марс більше схожий на Землю можна за допомогою термоядерних вибухів над полюсами планети. Маску належать компанії SpaceX (ракети і космічні кораблі), PayPal (електронні платежі), Tesla Motors (електромобілі, в тому числі Model S) та Hyperloop Transportation Technologies (проект вакуумного потягу, що переміщається з надзвуковою швидкістю).

Як повідомляв 5.ua, в США запускають програму перетворення Марсу на більш придатну для життя планету. Агентство Пентагону з перспективних оборонних науково-дослідних розробок США (DARPA) готує генетично модифіковані організми, які змінюватимуть Марс та його атмосферу.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ