В Африці спотворену браконьєрами самку носорога врятували за допомогою шкіри слона

savingthesurvivors.co.za

Захисники тварин провели операцію 12-річній самці носоріга на їм'я Хоуп, яка стала жертвою браконьєрів.

Тварина мешкає в парку дикої природи у південноафриканській провінції Квазулу-Наталь. Браконьєри загнали в неї кулю, а також застрелили її п'ятирічну дитину, повідомляє CNN. Після цього вони забрали собі її ріг.

Втім, зловмисники не отримали задній ріг Хоуп, хоча й намагалися його відпиляти. Доктор Йохан Маре, ветеринар з університету Преторії, припускає, що їх щось відлякало, або ж тварина підвелась і захистилася сама.

Щоб врятувати життя Хоуп, ветеринари використали шкіру слона. На місці, де був ріг, залишилися відкриті м'які тканини, тож їх закрили твердою слонячою шкірою та наклали металеві шви. Ветеринари впевнені, що після операції Хоуп виживе. Шкіру вони отримали від таксидерміста, який зняв її зі слона, що помер за природних обставин. У 2014 році у ПАР були убиті 1215 носорогів, наводять сумну статистику захисники природи.

Нагадаємо, у липні у Зімбабве 13-річний лев Сесіл був убитий Уолтером Палмером, який заплатив організаторам нелегального сафарі $54 тисячі. Дантист стверджує, що був упевнений, що організатори сафарі діють за законом. Але тепер їх, а можливо і їнього клієнта очікує суд. Знаменитий лев, який став жертвою браконьєрів, був об'єктом дослідів учених з Оксфорду більше 10 років. Його смерть викликала обурення небайдужих людей у всьому світі.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ