У РФ ювеліри випустили колекцію Apple Watch на честь Путіна, Леніна і Петра І

caviar-phone.ru

Шанувальникам президента РФ Володимира Путіна пропонують придбати годинник з його іменем і підписом за $3 тис.

Про це повідомляє "Новое время".

Російський ювелірний дім Caviar випустив колекцію годинників Apple Watch під назвою "Епоха", присвячену президенту Путіну, батькові Жовтневої революції Леніну і царю Петру I.

Фото: caviar-phone.ru

Годинник "Путін" прикрашений іменем і підписом президента "як гаранта стабільності, впевненості та вірності своїми ідеалам" на одній стороні. На іншій зображена панорама сучасного центру Москви "як уособлення єдності й могутності країни". Кнопку керування ювеліри оздобили гербом РФ. Патріотичний гаджет пропонують у варіаціях з позолоченим або шкіряним ремінцем.

Фото: caviar-phone.ru

На корпусі "Ленінського" годинника вигравіруване зображення Кремлівських стін і веж, на одній з граней знаходиться мініатюрне зображення Мавзолею Леніна, що, на думку творців, "є найважливішим символом епохи і віддає дань поваги великому лідеру революції". Кнопка управління прикрашена рукотворним зображенням серпа і молота.

Фото: caviar-phone.ru

Годинник на честь царя Петра I оснастили його підписом голландською мовою і словом "Імператор'". Складний орнамент, нанесений на поверхню корпусу, повністю повторює візерунок з монаршого трону, що експонується в Імператорському залі в Ермітажі. Кнопка управління годинником оздоблена зображенням корони – головним символом влади та престолонаслідування.

Вартість патріотичних годин становить $ 3100. Іноземні ЗМІ вже охрестили ексклюзивну колекцію "сміховинною".

Видання зазначає, що раніше Caviar випустила серію iPhone з вигравіруваним портретом Путіна, а також "православний" iPhone з іконою Трійця. 

Як раніше повідомляв 5.ua, у РФ запустили пошиття ляльки Путіна.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ