У Британії пес врятував маленького дельфіна, якого викинуло на берег (відео)

YouTube / Criccieth Life

В мережі YouTube з'явилося відео, яке дуже зворушило користувачів. На ньому собака на ім'я Лейя та її господар рятують маленького дельфіна. Наразі відео подивилися майже 300 тис. осіб.

Про це повідомляє Animal Planet. Як зазначає видання, під час прогулянки пляжем Criccieth Beach в британському місті Крікаєт собаці вдалося привернути увагу свого господаря до маленького дельфіна, якого викинуло на берег.

"Я був захоплений зйомкою фантастичного пейзажу, коли почув, як моя собака гавкотом кличе мене до берега на пляжі. Я зрозумів, що вона знайшла щось і підійшов до неї. Я побачив маленького дельфіна, який застряг на мілині, й легенько підштовхнув його назад у море. Цьому малюку дуже пощастило, тому що на пляжі не було жодної душі, і він навряд чи б зміг вижити, якби не Лейя. Дельфіна було складно помітити і якби не гавкіт собаки, я б пройшов повз нього", - розповів автор відео.

Нагадаємо, у місті Лос-Анджелес місцевий житель Ельдад Хагар із благодійної організації Hope For Paws врятував цуценя, яке невідомі особи кинули з 9-метрового мосту в канал, попередньо відрізавши лапу.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ