Китайський собаківник через два роки зрозумів, що замість собак виховує двох ведмежат

meteoprog.ua

Житель китайської провінції Юньнань Ванг Кайюй протягом двох років не міг зрозуміти, що двоє цуценят, яких він купив, насправді є чорними ведмедями.

Про це повідомляє Lenta.Ru з посиланням на The Daily Mail. Сумніви у чоловіка виникли лише тоді, коли молоді "пси" виросли до нетипових для свого виду розмірів і стали вбивати домашніх птахів. Китаєць був змушений віддати вихованців у місцевий Центр порятунку диких тварин, пише видання.

За словами Ванга, він придбав двох цуценят, коли працював на банановій плантації в 2013 році. Тварини не викликали у сільського жителя ніяких підозр - відрізнялися зразковою поведінкою, хорошим апетитом і нормально ставилися до регулярного розчісування шерсті й купання.

Як зазначає видання, до 2015 року звірі набрали вагу 45 кг кожен і почали нападати на мешканців курника Ванга. Приблизно в цей же час занепокоєний чоловік випадково ознайомився з листівкою, яка закликала до збереження популяції чорних ведмедів, які є вимираючим видом. У зображених на листівці ведмежатах китаєць упізнав родичів своїх "псів".

За допомогою фахівців Центру порятунку диких тварин провінції Юньнань вдалося встановити, що вихованці Ванга є самцем і самкою гімалайського ведмедя. Ветеринари також з'ясували, що звірі здорові.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ