Білий дім вперше протягом 40 років скасував заборону робити фото та відеозйомку туристам

Instagram / michelleobama

Білий дім прийняв рішення про cкасування заборони на використання фото- і відеокамер під час публічних екскурсій, яка діяла протягом 40 років.

Про це повідомляє "Русская служба BBC" з посиланням на Bloomberg. Як зазначає видання, туристи, які відвідують Білий дім з екскурсією, тепер зможуть робити фотографії всередині будівлі і розміщувати їх в соцмережах. Палиці для селфі поки використовувати забороняється.

Про скасування заборони на селфі в Білому домі повідомила перша леді США Мішель Обама у відео, розміщеному в соціальній мережі Instagram. На відео вона розриває попереджувальний знак про заборону фото- і відеозйомки. "Якщо ви були на екскурсії в Білому домі, ви, напевно, бачили ці таблички. Більше не побачите", - сказала Мішель Обама.

За іформацією видання, представники Білого дому закликають відвідувачів використовувати хештег #WhiteHouseTour, розміщуючи фотографії й відео з екскурсій в соціальних мережах.

Відзначається, що заборона на фотографії та соціальні медіа діяла в Білому домі за рішенням Секретної служби США, на думку якої, така заборона необхідна для забезпечення безпеки президента країни. Екскурсії в Білий дім узгоджуються через одного з членів конгресу або представника адміністрації Барака Обами. Відвідувачі в ході екскурсії можуть побачити східне і західне крило Білого дому.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ