Українці проїхали понад 3 тис. км на переобладнаному під електрокар "Запорожці"

Facebook / Electrocars

Окрім "Запорожця", від України участь у марафоні брала також команда на бюджетному Nissan.

Дві українські команди взяли участь у електромобільні марафоні "Київ - Монте-Карло", який проходив з 3 по 10 червня, пише Ain.ua. Загалом участь у гонці брали вісім екіпажів з різних країн Європи на електрокарах різних марок, зокрема дорогих і потужних, як-от Tesla Model S, Tesla Roadster, Opel Ampera.

Видання повідомляє, що наші співвітчизники підкорювали кілометраж на бюджетних Nissan Leaf і переобладнаному "Запорожці". Але попри сильну конкуренцію, українські екіпажі показали хороший результат і отримали спеціальні нагороди.

Команда "Запорожця" отримала спеціальний приз від спонсора Nokian Tyres. А команда ElectroCars на автомобілі марки Nissan Leaf отримала відразу дві проміжні нагороди: третє місце на етапі Буча-Львів і диплом "За волю до перемоги" на етапі від Люблян до Падуї.

Як зазначається, переможцем марафону став екіпаж з Естонії на автомобілі Tesla. Окрім переробленого українцями "Запорожця", у марафоні також брала участь трансформована "Победа".

Також розповідається, що в Монте-Карло марафонців зустрічав принц Монако Альберт Другий, а українські екіпажі вітала група співвітчизників, що мешкають в Європі. "Проїхавши 3000 кілометрів, ми можемо сказати, що не все так погано в Україні і не все так добре в Європі. Ми повертаємося назад, розуміючи, що нікого не наздоганяємо, а самі будуємо нове бачення способу пересування. Україна рухається в правильному напрямку. Якщо ми захочемо, то будемо найбільш електромобільною країною Центральної та Східної Європи ", - прокоментував пілот команди Nissan Leaf Олександр Кравцов.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ