У Бєлгородській області РФ моляться на ікону із зображенням Сталіна

фото Завтра

Нова православна ікона має назву "Богоматір державна", але центральним її персонажем є саме радянський диктатор в оточенні маршалів і під образом Матері Божої.

У Бєлгородській області на території військово-історичного музею-заповідника "Прохорівське поле" афонський ієромонах Афіноген здійснив богослужіння "пам'яті полеглих героїв" з іконою, на якій зображений Йосип Сталін. Про таке повідомила "Новая газета" з посиланням на видання "імперського" спрямування "Завтра".

Як йдеться у повідомленні, ікона "Богоматір державна", де зображений Йосип Сталін в оточенні радянських маршалів, виготовлена ​​на замовлення так званого "Ізборському клубу", головою якого є Олександр Проханов. Його син Василь Проханов, арт-директор журналу "Ізборський клуб", сфотографував подію.

"Ізборський клуб" був створений в 2012 році. У клуб входять політики, громадські діячі, журналісти та письменники, що дотримуються своєрідних поглядів "імперсько-консервативного" штибу. Самі вони теж не приховують, хто є центральним персонажем витвору: "Ікона "Богоматір Державна", на якій зображений генералісимус Йосиф Сталін в оточенні маршалів Перемоги" – так її описує джерело. "Ця ікона рухалася при величезному скупченні людей серед церков, каплиць, монументів і пам'ятників, присвячених великій переможній битві", - повідомляє газета "Завтра", однак на фото з іконою присутня лише невелика група із кількадесяти сталіністів.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ