В США 11-річний вундеркінд отримав три дипломи про закінчення коледжу

abcnews.go.com

11-річний вундеркінд з американського міста Сакраменто в Каліфорнії Танішк Абрахам отримав три дипломи про закінчення коледжу American River. У навчальному закладі хлопчик протягом року вивчав математику, природничі науки та іноземні мови.

Про це повідомляє Lenta.Ru з посиланням на місцеве джерело FOX 40 Sacramento.

Хлопчик зазначив, що таких успіхів у навчанні він зміг домогтися виключно через тягу до знань. Він також додав, що у майбутньому планує закінчити Стенфордський університет, стати лікарем, медичним дослідником і президентом Сполучених Штатів Америки. За словами Абрахама, в першу чергу для здійснення своїх мрій, він має отримати ступінь бакалавра.

Як зазначає видання, Танішк Абрахам отримав слави ще минулого року, коли ЗМІ дізналися, що 10-річний розумник закінчив середню школу. З отриманням атестата його листом привітав президент країни Барак Обама.

Танішк народився в сім'ї американців індійського походження в Сакраменто в 2003 році. Його батько працює інженером програмного забезпечення, а мати – лікарем-ветеринаром. У чотири місяці він вже легко розповідав про події з дитячих книг. До чотирьох років Абрахам став одним з наймолодших членів міжнародної організації, що об'єднує людей з високим коефіцієнтом інтелекту,  Mensa . До семи років хлопчик закінчив математичні курси Стенфордського університету для обдарованої молоді і перейшов на домашнє навчання. У 2011 році хлопчик став наймолодшим дослідником, який виявив нове астрономічне тіло.

Видання також відзначає, що неординарними здібностями відома і молодша сестра вундеркінда - Тіара. Вона, так само як і її брат, в чотирирічному віці стала членом Mensa. Тіара займається живописом, її роботи займали призові місця в декількох спеціалізованих конкурсах. Також вона прекрасно співає - дівчинка стала наймолодшим членом дитячого хору "Сакраменто".

Нагадаємо, Американка на 100-му році життя отримала диплом середньої школи.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ