Airbnb пропонує для оренди плавучий будинок у Лондоні

instagram / airbnb

Сервіс недовготривалої оренди житла Airbnb запустив Темзою плавучий будинок. Двоповерхова будівля блакитного кольору з подвір'ям і галявиною буде плавати по річці в Лондоні до 24 травня.

Таке повідомлення з'явилося на сторінці компанії в соцмережі Instagram, пише Lenta.Ru з посиланям на The Daily Mirror.

За інформацією видання, висота споруди становить 8 м, а вага - 70 т. Будинок включає дві спальні, вітальню і ванну кімнату. На будівництво будинку пішло близько чотирьох місяців.

У плавучому будинку проводитимуться громадські заходи і вечірки. В один із днів вечерю готуватиме мішленівський шеф-кухар Роберт Ортіс. Відзначається, що гості незвичайної будівлі побачать з вікон райони Челсі, Вестмінстер і Кенері-Уорф.

Як зазначає видання, на один день, у ніч на 23 травня, плавучий будинок буде зданий в оренду. Таке житло можна буде зняти через сервіс Airbnb, проте як саме це зробити, поки не уточнюється.

Менеджер Airbnb у Великобританії Джеймс МакКлюр відзначив, що перебування в такому будинку подарує орендарям незабутні враження.

"Лондон вже третє за кількістю пропозицій місто в Airbnb і одне з основних туристичних напрямків світу", - зазначив МакКлюр.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ