В Австрії стартував пісенний конкурс "Євробачення"

tsn.ua

Україна не бере участі в 60-му конкурсі "Євробачення".

Про це пише "Радіо Свобода". За інформацією видання, учора ввечері, 17 травня, у Віденській опері розпочався 60-й пісенний конкурс "Євробачення": 40 делегацій країн-учасниць пройшлись червоною доріжкою заходу, серед яких був і переможець минулорічного конкурсу Кончіта Вурст. Так, композиція переможця минулогорічного конкурсу "Rise like а phoenix" прозвучала під супровід оркестру Віденської філармонії.

Повідомляється, що півфінали пісенного конкурсу "Євробачення" відбудуться 19 і 21 травня, а фінал – 23 травня. "Радіо Сводода" зазначає, що до фіналу конкурсу без відбору пройшли Австрія, Великобританія, Іспанія, Італія, Німеччина і Франція. Крім того, у цьому році в конкурсі вперше братиме участь Австралія.

Нагадаємо, Національна телекомпанія України у двосторонній домовленості з Європейською мовною спілкою вирішила відмовитися від участі у пісенному конкурсі. "Ми розуміємо, що Євробачення – це іміджевий проект, престиж. Але ми не маємо права робити щось погано. А на "добре" у нас банально немає грошей. Якщо є у когось бажання нам допомогти – ми будемо тільки раді, але самостійно такий проект, боюся, ми не витягнемо. Тому було прийнято таке рішення", – прокоментував ситуацію генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія.

Водночас у НТКУ мають надію, що Україна не братиме участь у конкурсі лише протягом одного року.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ