Вакарчуку поставлять пам'ятник

galagov.tv

У Мукачево презентували міні-пам'ятник лідеру гурту "Океан Ельзи" Святославу Вакарчуку.

Її ще не встановили, а лише шукають підходящу локацію. У повідомленні йдеться, що скульптурку встановлять або поблизу мукачівського замку, або біля парку ім. Кузьми Скрябіна, повідомляє Galagov.tv.

"Сьогодні у Святослава Вакарчука день народження - 40 років. Знаєте, на Закарпатті є традиція - на 40 років не вітати, але подарунки дарувати можна. То ж ми вирішили від імені закарпатців, зокрема мукачівців зробити Святославу подарунок у вигляді міні-скульптурки. Це наш герой, герой обох революцій. Людина, котра не ховалась десь у кабінетах, а був на Майдані Незалежності, - розказав туризмознавець Федір Шандор. – Тому на скульптурці Вакарчук зображений із гербом на грудях - місці, куди завжди стріляють вороги. Знаєте, в українців чомусь герої завжди древні і мертві. У кожної здорової нації є живі, сучасні герої. Святосдав Вакарчук саме такий", йдеться у повідомленні.

Зазначається, що пам’ятник Вакарчуку зроблено з бронзи. Це вже друга міні-скульптурка, котра встановлена у Мукачеві. Не так давно у місті над Латорицею встановили скульптурку кельту. До речі, обидві виконав закарпатський скульптор Михайло Колодко. В Ужгороді мініатюрних пам’ятників вже 18. Крім того, закарпатці встановили міні-скульптурки у шести іноземних країнах: Угорщині, Словаччині, Чехії, Німеччині, Австрії та США.

Фото: galagov.tv

Фото: galagov.tv

ПРОКОМЕНТУЙТЕ