Новітній російський танк "Армата" поламався і зірвав репетицію параду

Новое время

Виробник машини "Уралвагонзавод" і путінська армія наввипередки звинувачують одне одного в поломці танка.

Про це пише "Новое время" з посиланням на російські ЗМІ.

Ті повідомили, що напередодні новітній російський танк Т-14 "Армата" зірвав репетицію параду Перемоги. Бойова машина, яку путінська пропаганда намагається представити, як гордість російського оборонпрому, двічі відмовив під час репетиції, яка проводиться на підмосковному полігоні Алабино.

ЗМІ цитують військові звіти, де стверджується, що в танка відмовили "органи управління агрегатами трансмісії". Однак виробник танка "Уралвагонзавод" поспішив спростувати звинувачення з боку військових, запевняючи, що танк не поїхав через погано підготовлених солдатів-строковиків, які не справились з "новою штурвальною системою управління".

За даними російських ЗМІ, в підмосковному Алабіно проходить обкатка 12-ти нових машин Т-14 "Армата", які повинні стати "родзинкою" параду Перемоги на Червоній площі 9 травня.

За наявними даними, "Армата" має бути універсальною важкою гусеничною платформою нового покоління, на базі якої можна виробляти танки і важкі бойові машини піхоти, інженерні машини, важкі БТР, а також машини підтримки танків (самохідну артилерію).

Новий танк 125-міліметровою гладкоствольною гарматою з боєзапасом в 32 снаряди. Російські військові запевняють, що початкова швидкість снаряда, випущеного Т-14, вища, ніж у "кращої танкової гармати" німецького танка Leopard-2. Однак усі заяви і проекти наразі залишаються голослівними, оскільки бойової машини в реальності публіці і спеціалістам ще не презентували. Тільки в кінці березня у мережі з'явились перші фото та відео, які начебто доводять існування нової машини.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ