Російські ЗМІ обурені передачею "Містралів" Латвії і острову Лампедуза

EUobserver

Кораблі ще й перейменують – замість "Владивостока" і "Севастополя" вони стануть "Юнкером" і "Могеріні", а зареєстровані будуть в Панамі для зменшення податкових платежів.

Таким першоквітневим жартом потішило сьогодні читачів онлайн-видання ЄС EUobserver.

У виданні заявили: корабель "Юнкер", названий на честь президента Європейської комісії Жана-Клода Юнкера, спочатку попливе до Люксембурга (який взагалі не має виходу до моря), а потім буде поборювати російську агресію на Балтиці. А базований на острові Лампедуза "Могеріні" (іменований на честь голови зовнішньополітичного відомства ЄС італійки Федеріки Могеріні) боронитиме Євросоюз від незаконних мігрантів.

У виданні також додали: основу команд кораблів складуть виключно мешканці країн Бенелюксу – Бельгії і Люксембурга, а кухарів наберуть виключно з британців. Також на суднах будуть "тройки" з комісарів ЄС.

Цікаво, що попри нагромадження несусвітніх деталей низка російських ЗМІ сприйняли і ретранслювали новину цілком серйозно, передає "Дождь". Сервіс "Яндекс-новини" зібрав добірку заголовків, які обурено повідомляють, що "ЄС перехопив у Росії "Містралі"".

Фото: Яндекс

Фото: Яндекс

ПРОКОМЕНТУЙТЕ