Особисті дані Обами, Путіна і Меркель були випадково розголошені перед самітом G20

elise.com.ua

Особисті дані світових лідерів-учасників саміту G20 в Брісбені в 2014 році були випадково розголошені співробітником імміграційного відомства Австралії.

Про це повідомляє британське видання The Guardian.

Як зазначає газета, при цьому австралійська організація не стала повідомляти світових лідерів про витік інформації, оскільки визнала, що електронний лист, що містив персональні дані, було стерто і ризику подальшого розголошення інформації немає.

"Особиста інформація, яка була розголошена, включала ім'я, дату народження, форму звернення, посаду, громадянство, номер паспорта, номер візи і підтип візи 31 лідера (прем'єр-міністрів, президентів і тих, що займають аналогічні посади), які брали участь у саміті G20", - пише видання.

Співробітник імміграційного відомства 7 листопада 2014 помилково послав ці дані організаторам футбольного Кубка Азії. Це сталося через неправильне заповнення адресного рядка електронної пошти.

The Guardian відзначає, що серед учасників листопадового саміту 2014 року в Брісбені, особисті дані яких були відправлені не за адресою, були президент США Барак Обама, президент Росії Володимир Путін, канцлер Німеччини Ангела Меркель, голова КНР Сі Цзіньпін, прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе, президент Індонезії Джоко Відодо, прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон, прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді.

Як зазначається, у розпорядженні видання опинилося повідомлення, яке австралійське імміграційне відомство направило в австралійську комісію із захисту права на недоторканність особистих даних.

У ньому йдеться, що "малоймовірно, що ця інформація стала надбанням громадськості". Керівництво прикордонно-імміграційної служби Австралії зазначає, що інших особистих даних в помилково відправленому електронному листі не містилося.

Повідомляється, що співробітник оргкомітету Кубка Азії, що отримав лист помилково, видалив його зі своєї поштової скриньки і очистив папку, в якій містилися видалені повідомлення.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ