У Лондоні увічнили ласку, яка літала парком на спині дятла

telegraf.co.uk

У лондонському парку Хорнчерч, де на початку березня ласка політала на спині дятла, встановили пам'ятну табличку тваринам.

Як повідомляє портал британського видання The Telegraph, напис на табличці говорить: "Міський парк Хорнчерч. Будинок ласки, осідлавшої дятла", передають "Українські новини".

Пам'ятну табличку встановив місцевий житель - 30-річний Стівен Крос. Чоловікові допомагали його друзі з лондонського рекламного агентства Karmarama.

Знак встановили в суботу, 8 березня, без відома адміністрації парку та місцевої влади. Наразі невідомо, як адміністрація парку поставилася до ініціативи Кроса.

"Коли я встановлював знак, то натрапив на деяких перехожих. Спілкуючись з ними я зрозумів, що люди дійсно пишаються цим фото. Сподіваюся, що адміністрація парку залишить пам'ятну табличку", - розповів Крос.

Як відомо, політ ласки на спині дятла в парку Хорнчерч зафіксував фотограф-любитель Мартін Ле-Мей. Фотографія, яку в своєму Twitter вперше опублікував орнітолог Джейсон Уорд, менше ніж за добу набрала близько 6,5 тис. ретвітів.

Фото: telegraf.co.uk

ПРОКОМЕНТУЙТЕ