Росія виганяє на Донбас колишнього терориста "ЛНР" за крадіжку ковбаси

Фото obozrevatel.com

Колишнього бойовика так званої "Луганської народної республіки" Романа Кошеля видворять з Росії в зону АТО за дрібну крадіжку.

Про це повідомляє "Новая газета" із посиланням на прес-службу правозахисного центру "Меморіал".

За даними організації, в грудні минулого року 34-річний Кошеля перетнув кордон з Росією в пункті "Ізварине" і разом з ще одним сепаратистом поїхав до Москви.

У чоловіка не було при собі документів – з його слів, вони зникли під час боїв. У січні в московському управлінні Федеральної міграційної служби його відправили відновлювати документи назад до України. Тоді Кошеля вирішив перебратися в Тамбов, але у місцевому ФМС йому також відмовили в оформленні документів.

13 січня Кошеля, який уже кілька днів голодував, вирішив вкрасти з магазину "Магніт" ковбасу – сумою на 310 рублів. Однак його затримали та засудили до до 2 діб арешту.

Через 3 дні суд визнав Кошеля винним у порушенні міграційного законодавства РФ і призначив штраф у розмірі 2 тисяч рублів з примусовим видворенням за межі Росії.

3 лютого юрист "Меморіалу" Валентина Шайсіпова оскаржила постанову про видворення чоловіки в зону військового конфлікту в Донбасі.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ