Як у світі відзначають день св. Валентина

5.ua

Світ відзначає день святого Валентина. Кожна держава додає до нього власні традиції і особливості.

Тож, в одній країні пари танцюють, у іншій  -  дарують троянди, а у третій  -  смакують молочне порося.

Свято Купідона у Таїланді відзначають світовим конкурсом найтриваліших танців. У програмі  -  ча-ча-ча, вальс та румба. Парам дозволено відпочити, але недовго  -  5 хвилин у годину. Переможець унесе додому діамантову каблучку та грошовий приз у розмірі понад 6 тисяч доларів США.

На Філіппінах на день закоханих теж танцюють теж, але з іншою метою  - протестують проти ґендерної дискримінації та насильства. Понад 5 тисяч студенток мовою танцю наголошують на правах жінок.

У Лондоні на честь свята відкрили особливий ресторан, присвячений популярному серіалу "Гра престолів". Гостям пропонують культові страви з фентезійної епопеї - для романтичної вечері.

У Колумбії й досі вважають квіти найкращим подарунком на день закоханих. Тому виробляють для усього світу рози та гвоздики. Цими днями сподіваються зірвати великий куш -  адже саме у лютому отримують до 70% річного прибутку. Квіти після збирання упаковують у коробки  -  кожна вміщує по 300 троянд або 600 гвоздик. Далі пахучі рослини вирушають по всьому світу,щоби потрапити до рук мільйонів закоханих.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ