Жителям Венесуели заборонили купувати харчі частіше двох разів на тиждень

polit.ru

Через економічну кризу в країні, яка викликана падінням цін на нафту, венесуельцям заборонили відвідувати державні продовольчі магазини частіше двох разів на тиждень.

Як повідомляє телеканал "Дождь" з посиланням на газету Times, поруч із продуктовими магазинами чергують поліцейські, які перевіряють документи у покупців.

Також біля крамниць чергують співробітники міграційної служби, щоб іноземці не купували продукти для відправки їх контрабандою в сусідні країни.

За словами керівника національної служби продовольчої безпеки Карлоса Осоріо, черги в магазинах лише свідчать про широкий продуктовий достаток.

"Якби у Венесуелі не було їжі, не було б і черг, які ми тут бачимо. У нас не збиралося б стільки людей у цих закладах. Це найкраща демонстрація того, що у нас є", - заявив Осоріо в ефірі державного телеканалу.

Раніше влада штату Яракуй у Венесуелі на законодавчому рівні заборонила жителям стояти в чергах уночі.

Як зазначає Times, наразі у країні спостерігається високе зростання цін і дефіцит продовольства. Інфляція в країні, за словами президент країни Ніколаса Мадуро, становить 63%.

Мадуро, пише газета, вже домовився про кредит у $20 млрд від Китаю. Кілька мільярдів доларів він забере у Катару. Ці кошти, на думку президента, зможуть допомогти впоратися з падінням нафтових цін.

Експорт нафти надає Венесуелі 95% валютних надходжень.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ