Санта Клаус вирушив у навколосвітню подорож, щоб роздавати подарунки

Фото із відкритих джерел

У середу напередодні католицького Різдва Санта Клаус вирушив у традиційну навколосвітню подорож.

Як повідомляє Об'єднане командування повітряно-космічної оборони північноамериканського континенту (NORAD), яке відслідковує пересування Санти, вранці він ситно поснідав, поцілував місіс Клаус, переглянув останні листи від дітей і відправився у мандрівку.

Санта Клаус і його помічник олень Рудольф вирушили із Північного полюсу.

На сайті NORAD положення Санти коригується кожні п'ять хвилин.

Стежать за пересуванням Санта-Клауса і оленя Рудольфа, який буде везти сани з подарунками, десятки радіолокаційних станцій, розміщених в різних районах США і Канади. Крім того, супутники з інфрачервоними сенсорами, що знаходяться на геостаціонарній орбіті, будуть також відстежувати їх політ, вловлюючи випромінювання, що виходить від теплого носа оленя Рудольфа.

За минулий рік Санта Клаус роздав понад 7 млрд подарунків. При цьому, за інформацією NORAD, він пропустив Сирію, Узбекистан, ряд країн Африки та Кіпр.

Традиція відстежувати переміщення головного різдвяного персонажа зародилася в NORAD в 1955 році, коли в одній американській газеті з'явилося оголошення з номером телефону, зателефонувавши на який можна було "поговорити з Сантою".

Але в оголошення вкралася помилка. В результаті діти стали потрапляти в штаб-квартиру командування ППО континентальної частини США (попередника NORAD), після чого, починаючи з 1958 року, військові взяли на себе святкову обов'язок щорічно повідомляти всім бажаючим про пересування Санта-Клауса.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ