топери для матрасів

Комфортний та міцний сон: як правильно обрати топер для матрацу

відкриті джерела

Топер ORGANIC – це ідеальний топер для вирівнювання поверхонь будь-якої складності

Маєте бажання підвищити комфорт свого сну? Саме час обрати топер ORGANIC. Завдяки топеру ви зможете покращити ваш сон та збільшити термін експлуатації основного матраца. Топер ORGANIC – це ідеальний топер для вирівнювання поверхонь будь-якої складності.

В основі топера є комбінація екологічних матеріалів:

  • White Felt (повсть) – це пружній матеріал, при виготовленні якого використовуються виключно екологічні матеріали, жодної клейковини, та не містить ніяких сторонніх запахів.
  • Termo Felt (термоповсть) – твердий та водночас гнучкий матеріал, який використовується як зміцнюючий прошарок між більш м’яким матеріал.

Обираючи різні висоти топера ORGANIC – Ви можете не тільки відновити та вирівняти Ваш диван, а й значно покращити свій сон.

топери для матрасів
топери для матрасів
Фото: відкриті джерела

Як правильно обрати висоту топера:

  • топер ORGANIC із висотою 4 см – підходить для старих диванів (Софа, Тахта, Книжка), завдяки прошарку Termo Felt у нижній частині топера перекриє стики та нерівності цих типів диванів.
  • топер ORGANIC із висотою 5 см – підходить для всіх розкладних диванів як старого так і нового типу, вирівнює спальне місце, а завдяки комбінацій прошарків має приємну середню жорсткість, яка подарує здоровий та комфортний сон.
  • топер ORGANIC із висотою 7см – для вирівнювання поверхонь диванів, які мають: значні перепади між половинками, великі вигини, чи завдяки сучасним конструкціям та дизайнерськім рішенням мають різну поверхню, коли одна половина дивану більш м’яка, а друга більш тверда; коли одна частина дивану має м’які подушки для сидіння, а друга частина для сну.
  • топер ORGANIC із висотою 10 см – це об’єктивно гібрид топера та матраца, завдяки великій кількості прошарків стане рішенням як для вирівнювання дивану, так і для використання на підлозі, а завдяки середній жорсткості добре підійде для дітей, – цей топер універсальне рішення для різних потреб клієнтів.

За детальною консультацією звертайтеся за номером: 0 800 334 695

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ