квіти на балконі

Цвістимуть аж до осені: 5 квітів, які можна посадити на своєму балконі

відкриті джерела

Надворі вже майже літо, а отже можна прикрасити свій балкон красивими ароматними квітами

Експерти кажуть, що квіти на балконі влітку можуть довго цвісти, але важливо обирати правильні різновиди. Які квіти можна посадити на балконі – розповідає "Дивогляд".

Петунія

петунії
петунії
Фото: відкриті джерела

Садівники рекомендують обирати петунію ампельну, оскільки вона має довгі й гнучкі пагони. Однак, важливо, щоб на квіти не потрапляло пряме сонячне проміння. Варто своєчасно поливати квіти, але ґрунт не повинен бути занадто вологим.

Аліссум

Аліссум
Аліссум
Фото: відкриті джерела

Для озеленення балконів аліссум – чудовий варіант. При цьому варто слідкувати за засохлими пагонами, своєчасно обрізати їх та обережно поливати, намагаючись не замочити листочки.

Чорнобривці

Чорнобривці
Чорнобривці
Фото: відкриті джерела

Найчастіше на балконі висаджують саме чорнобривці. Для горщиків краще обирати низькорослі сорти. Такі квіти є непримхливими, тому можуть рости в тіні, але на сонці вони цвістимуть пишніше.

Бегонія

Бегонія
Бегонія
Фото: відкриті джерела

Ця рослина має яскраві та пишні квіти. Бегонія особливо добре росте в тіні та любить вологий ґрунт, тому підливати її доведеться часто.

Лобелія

Лобелія
Лобелія
Фото: відкриті джерела

Лобелія – не є вибагливою, але дуже не любить прямих сонячних променів. Цю рослину не рекомендується ставити на відкритому сонці, оскільки вона може загинути.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Києві висадили "квіткові картини" до Дня міста.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ