Фотограф

Оголошені імена переможців міжнародного конкурсу Travel Photographer of the Year 2023

Shutterstock

Фотографи дуже люблять природу і місця, де майже відсутні умови для виживання

Оприлюднені імена переможців міжнародного конкурсу Travel Photographer of the Year 2023 (TPOTY). Детальніше про це розповідає "Дивогляд".

У 2023-му автором найкращих фотографій з подорожей стала учасниця зі Словенії Андрея Равнак. Жінка має низку творчих професій: фотографія, дизайн, письменництво. Вона дуже любить природу і часто відвідує місця, де майже відсутні умови для виживання – пустелі, гори тощо.

Кажучи про фотографію, Андрея зазначає, що цікавиться цією діяльністю стільки, скільки себе пам'ятає. У Словенії жінка здобула звання майстра фотографії і є лауреатом численних міжнародних премій в області фотографії. Вона також обіймає посаду фоторедактора словенського видання журналу Digital Camera.

Разом із цим, Андрея часто входить до складу журі вітчизняних і міжнародних проектах, керує місцевим фотоклубом для літніх людей, займається організацією фотоконкурсів і виставок та разом із командою готує фотоподорожі Європою.

"Вона потрібна мені, щоб зберегти спогади. Я б багато чого забула, якби у мене не було моїх фотографій", – каже переможниця міжнародного конкурсу.

У цьогорічному конкурсі Андрея представила серію своїх фотографій, які були зроблені в Італії, Чехії та Словенії. Усі вони об'єднані тематикою весняних сільськогосподарських робіт.

Варто відмітити, що минулого року перемогу в конкурсі також здобув представник Словенії Матьяж Кривич.

Також цього року найкращим молодим фотографом-мандрівником визнали чоловіка на ім'я Кейден Шепард Чой. Фотограф представив свою серію чорно-білих фото, яку присвятив життю індіанців навахо.

"Це чудова візуальна розповідь для такого молодого фотографа. Ще один талановитий молодий фотограф із великим потенціалом отримав визнання у конкурсі. Буде цікаво спостерігати, як фотографія Кейдена розвиватиметься з роками", – сказав один з членів журі Кріс Чо.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що український фотограф здобув перемогу на міжнародному конкурсі Wiki Loves Earth.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ