Королева Данії розповіла, чому вирішила зректися престолу на користь сина

noddeat.livejournal.com

"Такий довгий час не минає безслідно для жодної людини"

Королева Данії Маргрете II у своїй новорічній промові пояснила, чому вона покинула престол на користь свого сина. Про це повідомляє "Дивогляд".

"Я вирішила, що зараз найкращий час. 14 січня 2024 року, через 52 роки після того, як я змінила свого дорогого батька, я піду з посади королеви Данії. Я залишаю трон своєму синові, кронпринцу Фредеріку. Такий довгий час не минає безслідно для жодної людини – навіть для мене! Час іде, а "хвороби" збільшуються. Ти вже не можеш виконувати роботу так само, як міг це раніше", – йдеться у заяві монархині.

Відомо, що у данському королівському домі ще у лютому минулого року оголосили, що Маргрете II перенесла операцію на спині. З того моменту вона з'являлася перед публікою з тростиною.

Свою новорічну промову, серед усього іншого, вона присвятила вдячності своїм прихильникам і населенню Данії за те, що вони її підтримували.

"Я сподіваюся, що нове королівське подружжя буде зустрінуте з такою ж довірою і любов'ю, як і я", – додала вона.

Раніше "Дивогляд" розповідав, яке кумедне прізвисько має король Чарльз III.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ