астронавт Скотт Келлі

Астронавт Скотт Келлі провів онлайн-зустріч з українськими медиками – відео

Вікіпедія

Колишній астронавт зізнався, що раніше мав досвід роботи екстреним медичним техніком

Колишній американський астронавт Скотт Келлі провів онлайн-зустріч з українськими медичними працівниками, передає "Дивогляд".

Скотт Келлі з початку війни підтримує Україну та офіційно є амбасадором платформи United24. Ексастронавт зустрівся з медиками, які працюють у складі бригад екстреної допомоги. Він розповів, що раніше також мав досвід роботи екстреним медичним техніком і поділився своїми думками з цього приводу:

"Коли я навчався в школі, працював на волонтерських засадах. Ми бачили травми, вогнепальні й ножові поранення. Я навіть приймав пологи в житловому комплексі, коли мені було лише 18 років", – сказав Келлі.

У свою чергу українці розповіли про свій досвід і постійні обстріли бригад екстреної допомоги та важливість і необхідність наявності реанімобілів, збір на які триває.

"На одному з останніх викликів перевозили бійця у вкрай важкому стані. Завдяки вашій машині ми його швидко довезли. На цьому спеціалізованому автомобілі виїжджають найдосвідченіші, найкращі бригади інтенсивної терапії", – каже лікарка ДСНС у Харкові Світлана Солодовиченко.

На онлайн-зустрічі також був присутній міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що астронавт Скотт Келлі розпочав збір грошей на автомобіль швидкої допомоги для українців.

Дивіться також відео 5 каналу: КОЖЕН ДРУГИЙ українець ризикує стати жертвою торгівлі людьми. Інформаційна кампанія у метро Києва

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ