"5 канал" оголився заради збору для ЗСУ: оголошуємо гарячий аукціон

"5 канал" розпочинає волонтерський проєкт, в рамках якого хочуть зібрати 1 млн грн на рації для наших Збройних сил

Працівниці "5 каналу" стали моделями на фотографіях (усі вони без цензури), які використають для спеціального календаря 2023 року. Ексклюзивно придбати календар можна буде спершу на аукціонах (шукайте за посиланням), а потім ця можливість з'явиться для кожного. Про це повідомляє "Дивогляд".

До речі, такий календар буде у головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Як виникла ця ідея?

Музою для календаря стала наша військова операторка Ганка Кудрявцева, яка постійно їздить на передову. За її словами, наші захисники на фронті таке обожнюють.

"Ми сиділи на творчій нараді і наш художній керівник Ірина Ярославівна, вона казала, що буде у нас аукціон для допомоги Збройним силам України, там, де продаватимуть фотографії "дохлої кільки", і я кажу: Ірино Ярославівно, я теж хочу долучитися, в мене теж є фотографії, до того ж в мене були ескізи. Ну, так звані ескізи нюдсів", – розповідала вона.

Рішення про створення календаря прийняли, коли шеф-редакторка каналу Ірина Герасимова прийшла до гендиректора та запропонувала зібрати кошти для ЗСУ завдяки "гарячим" фотографіям.

"Він на мене подивився і каже: а 12 дівчат таких знайдеш? А в нас же красуні на "5 каналі". Кажу: знайду. – Тоді це календар", – поділилася вона.

У команду моделей увійшли як ведучі, так і ті, хто раніше працював поза кадром. На сторінках самого календаря обличчя дівчат не розмістили, але їх покажуть на останній сторінці. Власник календаря може сам скласти пазл "тіло-обличчя".

Військовий реквізит надали наші співробітники, зокрема й ті, які наразі захищають нашу країну від військових окупантів.

"Я проїжджав повз, як то кажуть, зайшов на рідний канал поздороватись, і почув, що є потреба в "кікіморі". Кажу: зачекайте хвилиночку, зараз вирішимо. Я набрав своїх знайомих, це організація "Лента за лентою", вони шиють маскувальні сітки, а також "кікімори" для снайперів, попросив для зйомки", – розповів військовослужбовець ЗСУ, працівник рекламного відділу "5 каналу" Віталій Георгієв.

Загалом заради оригінальної допомоги українським військовим вдалося зібрати понад 20 елементів військового реквізиту. Фотографом став звукорежисер Юрій Губрій, який вже 8 років поспіль фотографує українок – найкрасивіших у світі жінок.

Як проводитимуть аукціон?

Взяти участь в аукціоні та підтримати ЗСУ може кожен. Алгоритм наступний:

  • Робіть свої ставки в коментарях під нашим постом в Telegram.
  • Автор максимальної ставки після оголошення про завершення аукціону перераховує кошти на благодійну банку.
  • "5 канал" надсилає переможцю ЕКСКЛЮЗИВНИЙ примірник календаря з автографами усіх 12 "місяців".

Усі отримані кошти витратять для закупівлю рацій нашим захисникам на фронт. Окрім засобів зв'язку, герої України отримають у подарунок "гарячі" календарі від наших військових кореспонденток.

Раніше "Дивогляд" розповідав, українські волонтерки знялися для календаря, який отримав назву "Так, як відьма скаже".

Дивіться також відео 5 каналу: "5 канал" оголився заради ЗСУ: залаштунки створення благодійного календаря-2023

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше