Сонячне затемнення

Сонячне затемнення 25 жовтня: як воно вплине на майбутнє українців – астролог

5 канал

Повторний наступ ворога на звільнені території та посилення авіаударів по Україні

У вівторок, 25 жовтня, українці можуть спостерігати рідкісне сонячне затемнення Сарос 124, яке вплине на подальші події в Україні та світі передає "Дивогляд". 

Астрологиня Ольга Медвецька розповіла, що сонячне затемнення 25 жовтня, яке проходить у знаку Скорпіона, може вплинути на подальші події в Україні. Зокрема, це стосуватиметься енергетичної сфери.

Також явище може вплинути на зміни у світі, такі, як переділ сфер впливу, влади. Той факт, що затемненням керує Плутон у з'єднанні з Венерою, лише посилює ймовірність трансформації фінансової та банківської сфер.

"По-перше, Плутон, який є однією з ключових фігур цього затемнення, перебуватиме у напруженому аспекті до точки затемнення. Це однозначно дасть потужну ескалацію на військовій арені. Можливі повторні наступи противника на вже звільнені території", – каже Ольга Медвецька.

Зв'язок Меркурія з Плутоном свідчить також і про те, що російська пропаганда буде посилюватиметься, але варто вміти протистояти їй:

"Потрібно розуміти, що будуть нові дуже неприємні вкиди і заяви з їхнього боку, тож не слід піддаватися цьому впливу. Тут було б дуже доречним відключення російських каналів у світі, адже вони досі мають величезний вплив на людей, і це є однією з причин, чому підтримка путінського режиму шириться, а заклики до України з вимогами капітулювати, на жаль, не стихають. Люди перебувають під впливом надзвичайно сильної пропаганди, про що свідчить напружений аспект між Меркурієм і Плутоном", – додає астрологиня.

Варто також відмітити, що Марс продовжує перебувати у напруженні у день затемнення. Активність "планети війни" може підтвердити ймовірні повторні спроби армії росії здійснити наступ на звільнені Україною території. Також не виключаємо й можливість посилення обстрілів українських міст.

"Слід розуміти, що події, які принесе це затемнення, стануть джерелом трансформації, оскільки Плутон, що керує нинішнім затемненням, і є планетою трансформацій. Але робить він це жорсткими способами, а іноді й через знищення. Тому для багатьох людей така трансформація відбудеться через щось не дуже некомфортне. Проте попереду на нас чекає ще одне затемнення – місячне, яке відбудеться 8 листопада і завершить цей коридор затемнень. Ось його вплив передбачити справді надзвичайно важко, адже воно проходитиме у з’єднанні з планетою несподіванок – Ураном", – заявила експертка.

Медвецька також розповіла, як все це переживатиме Україна та українці:

"Україна неодмінно вистоїть, вона матиме неначе підтримку з неба – буде гармонійний аспект від точки затемнення до натального Сонця України, що є гарним знаком. А загалом це затемнення принесе Україні багато змін у сфері партнерства", – переконана астролог.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що таролог прокоментувала холодну зиму в Україні.

Вам також може бути цікавим відео 5 каналу:

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ