Прапор Чехії

Чехія "анексувала" російський Калінінград – з Праги запускають прямий залізничний рейс

Shutterstock

За приєднання міста до складу Чехії "проголосували" 97,9% жителів

Чехія "анексувала" російський Калінінград і має за мету перейменувати його на Краловець, передає "Дивогляд".

Понад 19 тис осіб підтримали петицію про приєднання російського Калінінграду до складу Чехії, яку опублікували 27 вересня. Автор відмітив, що це є "унікальна можливість розширити територію Чехії і отримати вихід до моря". 

Разом із цим від державної влади вимагають ввести свої війська в Калінінград і провести там референдум про приєднання міста до складу Чехії з результатом 98%. Після цього – анексувати всію область. Місто перейменували у Краловець, а регіон у Краловецький край.

В петиції також йдеться про відновлення історичної справедливості, оскільки засновниками Калінінграда є чехи. Саме тому держава може цілком і повністю претендувати на російське місто. 

У вівторок, 4 жовтня, у Twitter-акаунті KralovecCzechia опублікували допис, в якому заявили, що 97,9% жителів Калінінграда проголосували "за" приєднання міста й області до складу Чехії.

Краловець вже має сайт з оновленою мапою, до якої приєднали новий чеський регіон. На ній можна побачити сполучення Пивний потік-1.

Відповідний жарт підтримало й посольство США в Чехії і запитало в офіційному Twitter-акаунті Міноборони Чехії, чи не потрібен їм авіаносець для того, щоб розмістити винищувачі F-35.

Пізніше пошта Чехії анонсувала вихід нової поштової марки на честь входження Калінінграда до складу Чехії, а залізниця країни запускає рейс з Праги до Краловця.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Канаді пройшов "референдум" за входження посольства рф до складу країни.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ