Українські захисники

В Україні планують пошити військовий одяг для жінок

Shutterstock

Сьогодні до лас ЗСУ приєднуються не лише представники сильної статі

В Україні збираються запустити виробництво спеціальної військової форми для жінок. Як повідомляє "Дивогляд", пошиття відбуватиметься в межах програми Arm Women Now.

Ініціаторкою проєкту виступила депутатка Київради Ірина Нікорак. Жінка відмітила, що станом на сьогодні до лав ЗСУ вже долучилися понад 50 тис жінок. Через відсутність спеціальної військової форми, жінки вимушені носити чоловічий одяг, який на кілька розмірів більший. 

"Жіночої форми в Україні немає, купити її можна тільки за кордоном або виробити самостійно. Жінкам видають чоловічу військову форму без врахування жіночої фізіології. Майже 90% жінок змушені підшивати форму, якщо, звісно, у них є така можливість в умовах повномасштабної війни!, – зазначила Ірина Нікорак.

Повідомляється, що для виготовлення одягу розробили лекала, тож вже незабаром в Україні розпочнеться пошив жіночої військової форми, гроші на яку планують зібрати на благодійних аукціонах.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Польщі збирають гроші на Bayraktar для ЗСУ.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ