Студенти

У Польщі створили платформу для студентів, викладачів та науковців з України

Shutterstock

Вся інформація на порталі розміщується українською, польською та англійською мовами

У Польщі запровадили інтернет-портал для студентів, викладачів та науковців з України, що прагнуть розпочати або продовжити свою діяльність у польських університетах. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канал Нова Польща

Інтернет-ресурс ukraina.irk.edu.pl був заснований в рамках програми "Солідарні з Україною" спільними зусиллями Варшавського університету з міжвузівським Центром Інформатизації в Польщі.

 

Вся інформація на платформі розміщується українською, польською та англійською мовами. Тут можна дізнатися про всі вищі навчальні заклади Польщі, вакансії для працівників у галузі освіти та пропозиції стажування. 

Студенти з України зможуть вступити у польські університети за спрощеною системою, шляхом перевірки реальних знань абітурієнта навіть без наявності атестата про середню освіту і документа про складання ЗНО. 

Але, варто врахувати й той факт, що безкоштовним є навчання лише польською мовою. Саме тому студенти повинні будуть провчитися на так званому "нульовому" році (мовному), а по завершенні скласти іспит на знання мови. Студент повинен володіти польською на рівні В2, щоб продовжити навчання у ВНЗ.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що необхідно знати біженцям з України в Польщі.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше