Ольга Вергелес

59 котів, 3 собаки та павучиха: у Києві жінка хоробро рятує тварин під час війни – фото

Сніданок с 1+1 / YouTube

Вдень українка працює медсестрою, а вночі зайнята 4-лапими (і не тільки)

Мешканка Києва Ольга Вергелес протягом багатьох років рятує та допомагає безпритульним тваринам, і війна не стала винятком. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Сніданок з 1+1".

Наразі вдома у жінки мешкає 59 котів, 3 собаки та павучиха на прізвисько Матильда. Багато тварин з'явилося тут саме під час повномасштабного російського вторгнення: частину хтось підкинув, а когось не змогли забрати з окупованих територій.

Жінці, яка вдень працює медсестрою, а вночі зайнята постійний прибиранням і лікуванням 4-лапих, допомагають її чоловік, два сини, невістки, чотири внуки. Вона цим займається вже 20 років. Наразі Вергелес шукає для тварин господарів завдяки соцмережам і вірить, що колись у неї вдома залишиться лише власний кіт на прізвисько Тайсон.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що врятована у Бородянці кішка повернеться до своєї родини.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ