Київський зоологічний парк загальнодержавного значення

"Вас вже чекають": київський зоопарк відновлює роботу

Facebook / Київський зоологічний парк загальнодержавного значення

Ціни залишилися незмінними

У четвер, 12 травня, Київзоо розпочинає роботу в режимі парку. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу Київського зоологічного парку загальнодержавного значення.

Відвідувачам пропонують для огляду вуличні експозиції, пташині озера та дендропарк. Час роботи квиткових кас – з 10:00 до 15:00, час знаходження на території зоопарку – до 16:30. Вартість вхідних квитків залишилася незмінною – 120 грн (дорослий) та 60 грн (пільговий).

"На вас вже чекають горила Тоні та бегемот Лілі у своїх літніх оновлених вольєрах, лемури на зелених острівцях, і звичайно – слон Хорас, леви, жирафи, олені, ведмеді, птахи та багато інших наших мешканців!

Впродовж війни ми врятували та надали прихисток для 141 тварини і зараз забезпечуємо їх реабілітацію та приводимо до нормального стану. Тож тепер ви зможете побачити врятовану тигрицю Далілу, цілий "дитячий садочок" мавпенят, різноманітних черепах, птахів, ящірок, тощо"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Чорнобилі з'явилися рідкісні птахи.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ