Артпроєкт Скотта Келлі

Астронавт із США продав NFT і зібрав для України $0,5 млн – фото

@StationCDRKelly / Twitter

"Дякую всім"

Американський астронавт Скотт Келлі вирішив продати свій арт-проєкт у вигляді NFT, виручені кошти від якого отримають постраждалі від рашистів українці. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Twitter і Space.

"Я з гордістю повідомляю, що моя колекція у вигляді NFT офіційно розпродана на OpenSea. Дякую всім, хто підтримав цей проєкт! Дивовижно, що у розпал цієї війни ми можемо об’єднатися через мистецтво, щоб допомогти народу України. Сьогодні зібрано понад $500 000!"

В арт-проєкт під назвою Out of This World увійшли фрагменти, які зображають Келлі у космосі на тлі по-різному переосмисленої Землі. Наприклад, на одному з них зображений синьо-жовтий прапор України, що майорить високо над землею.

Тривалість аукціону передбачалася протягом 3 днів, але колекцію розкупили всього за кілька годин. Гроші передадуть для Глобальної місії з розширення прав та можливостей (GEM) в Україні. Наразі ця некомерційна організація допомагає постраждалим українцям.

До речі, раніше "Дивогляд" вже повідомляв про Келлі, який свого часу на МКС переодягнувся горилою і налякав колегу.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ