"Життя – лише сон"

Відомий корейський режисер зняв високоякісний фільм на iPhone – відео

Apple

Зйомки відбувалися в рамках рекламної кампанії Apple

Відомий корейський режисер на ім'я Пак Чхан Ук зняв фільм на iPhone 13 Pro,  повідомляє "Дивогляд". 

Короткометражна картина жанру фентезі отримала назву "Життя – лише сон". І хоча її тривалість становить усього 20 хв, яскраві костюми героїв та атрибути бойового мистецтва зуміли вразити глядачів. 

За сюжетом трунар має створити унікальну і якісну труну для рятівниці села. Він просто викопав покинуту могилу і забрав з неї добре збережений матеріал для нової труни. Разом із цим він пробудив примару фехтувальника.

Зйомки фільму Пак Чхан Ука відбувалися в рамках рекламної кампанії Apple. Відео розмістили у вільному доступі на платформі YouTube, тому кожен за бажанням може переглянути його абсолютно безкоштовно.

Разом і з фільмом було створено відеоролик, у якому відобразили процес зйомки картини. Увагу закцентували також і на кінематографічному режимі смартфону, який відмінно розмиває задній фон і робить зображення більш чітким та реалістичним.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ