Прип'ять

У Чорнобилі помітили дуже рідкісну тварину – фото

Shutterstock

Користувачів мережі вразив колір хутра тваринки

На території Чорнобиля помітили дуже рідкісну тварину, що має хутро кремового кольору, повідомляє "Дивогляд".

Фотограф Сергій Домашевський зробив дивовижний знімок косулі, що жувала омелу. Тварина дуже рідко зустрічається у цьому регіоні і це здивувало мережу.

"Зустрічі з тваринами на дорогах тут звичайна справа. Кого тільки не зустрічав у Заповіднику, а не зустрічав зубрів та ведмедів", – написав фотограф.

Ще більше користувачів мережі зацікавив колір хутра косулі – кремовий. Дехто навіть припустив, що тваринка є альбіносом, проте фотограф розвінчав цю гіпотезу. Сергій Домашевський стверджує, що такий колір є притаманним для косуль, хоча дійсно зустрічається рідше за інші.

Користувачі мережі активно обговорюють знайдену тваринку, її дивовижний колір і той факт, що вона жує рослину, яка росте високо на дереві:

  • "Ось вам і єдиноріг, і білий олень Санти – Рудольф. До того ж жує священну омелу";
  • "Як рожеве поросятко";
  • "Клас!Я звичайних нечасто бачу, а тут такий кадр!";
  • "Від омели полиняла?", - користувачі  Facebook активно обговорюють колір косулі та той факт, що вона їла омелу, яка росте високо на деревах.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Чорнобилі з'явилися рідкісні птахи.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ