Від кого Єлизавета ІІ ховалася у кущах і що сталося з хлопцем, який займався сексом на місячних каменях: 15 цікавих фактів, які ви раніше не знали

Що цікавого ви вже встигли дізнатися сьогодні?

"Дивогляд" пропонує вам 15 цікавих фактів, про які ви точно раніше не чули.

 • Одного разу королева Єлизавета заховалася у кущі разом зі своїми коргі, щоб уникнути розмов з румунським диктатором Ніколае Чаушеску та його дружиною.
 • Горили мугикають веселі пісні, коли вони їдять. І якщо це їх улюблена їжа, вони співають голосніше.
Горила
Горила
Фото: Shutterstock
 • Стівен Кінг продає права на деякі свої новели лише за 1 долар, дозволяючи молодим талановитим  режисерам та студентам адаптувати їх до фільмів. Ця угода відома як "Доларова дитина".
 • У Джилліан Лінн у школі справи йшли так погано, що вчителі вирішили, що у неї є певні відхилення. Тоді мама відвела дівчинку до лікаря. У кабінеті Джилліан почала танцювати під музику, яка долинала із приймача лікаря. Тоді лікар сказав: "Вона не відстала, вона танцівниця. Відведіть її у школу танців".

Лінн стала всесвітньо відомою танцівницею та хореографом музичного театру. Вона створила хореографію для двох найтриваліших шоу в історії Бродвею - "Кішки" та "Привид Опери".

 • Папа Римський Бенедикт XVI у 2013 році оголосив, що зрікається папського престолу. Але промову він виголосив латиною. Лише одна репортерка зрозуміла, про що повідомив Бенедикт і повідомила усім сенсаційну новину. Бо вона знала латинську мову. Усі інші журналісти чекали офіційного перекладу.
 • У Корані 70 разів згадується матір Ісуса Марія. Іслам її дуже поважає і визнає найвеличнішою з усіх жінок.
 • У 2012 році один німецький університет засудив трьох своїх студентів до штрафу у 10 000 євро за те, що вони закінчили навчання "занадто швидко". Вони закінчили ступінь бакалавра та магістра протягом 4, а не 11 семестрів. Як їм це вдалося? Хлопці ходили на різні лекції, а потім обмінювалися конспектами і змогли скласти 60 іспитів за рекордно короткий термін.
 • Наприкінці 1780-х років ірландець, подорожуючи Францією, зустрів вражаючого ведмедя, який заговорив з ним ірландською мовою. Чоловік був неймовірно вражений побаченим. Але виявилося, що це просто інша людина, переодягнена у костюм ведмедя.
Фото: allforpets.com.ua
 • Якщо щури опиняться у воді без надії на порятунок, вони потонуть за лічені хвилини. Але якщо вони знають, що є надія врятуватися, вони протримаються кілька днів.
 • Стажер в NASA одного разу викрав сейф, повний місячних каменів. Він висипав зразки місячної породи на готельне ліжко, а потім на них займався сексом зі своєю дівчиною. Романтика. Але за це його засудили до 8 років.
 • Ветеринари скоюють самогубства у 2,5–3,5 раза частіше, ніж інші. Одна із причин – власники тварин їх часто звинувачують у смерті своїх улюбленців. Окрім того, у ветеринарів є вільний доступ до летальних ліків.
 • Тисячоліття європейці не знали, куди зникають птахи в зимовий час. Частково таємниця була розгадана в 1822 році, коли німецький мисливець збив лелеку. Лелека мав на шиї спис завдовжки 80 см, який належав представнику центральноафриканського племені. Це дало перші докази того, що птахи мігрували до Африки.
Томас Едісон і його фонограф
Томас Едісон і його фонограф
Фото: Вікіпедія
 • Томас Едісон освідчився своїй майбутній дружині азбукою Морзе. Вона відповіла тим самим способом.
 • Перед тим, як померти від переохолодження, люди іноді роздягаються догола. Це стається тому, що їм починає здаватися, що вони палають від жару, коли насправді замерзають. Тому людей, що померли від гіпотермії часто знаходять голими і вважають, що вони стали жертвами насильства.
 • У період з 1915 по 1926 рік у світі вирувала загадкова епідемія летаргічного енцефаліту (Encephalitis lethargica). Жертвами хвороби лише за цей період стали 500 тисяч людей. Багато із тих, кому вдалося вижити, назавжди залишилися недієздатними і абсолютно нерухомими – вони були як заморожені статуї. Хвороба зникла так само раптово, як і з’явилася.

Про це розповідається у фільмі "Пробудження" із Робіном Вільямсом і Робертом де Ніро у головних ролях. Якщо ви ще його не бачили – обов’язково подивіться. Гра акторів просто блискуча.

Дивіться також: Найкращі фільми-2021 за версією The Guardian: у списку є картина українського режисера

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше