Instagram

Instagram впровадив функцію приховування лайків

Shutterstock

Розповідаємо, як її можна активувати

Популярна соціальна мережа Instagram впровадила нову функцію, яка дозволить користувачам приховувати лайки. Про це повідомляє "Дивогляд".

Відтепер власники акаунтів зможуть особисто регулювати видимість лічильника вподобань як до своїх публікацій, так і до контенту інших користувачів. 

Головною причиною цього рішення став тиск на користувачів, що переймаються через кількість "лайків" та коментарів до своїх публікацій. 

"Від сьогодні ми даємо вам можливість приховувати кількість вподобайок на всіх постах у вашій стрічці. Ви також зможете приховувати лічильник лайків для ваших постів, щоб інші не бачили, скільки лайків ті отримують. Таким чином, якщо хочете, ви можете зосередитися на фотографіях і відео, якими ділитеся, а не на тому, скільки лайків вони набирають", - йдеться у повідомленні.

Щоб активувати цю функцію та приховати вподобання, необхідно перейти на саму публікацію та у розділі "Налаштування" обрати "Приховати лічильник лайків". Також це можна зробити безпосередньо перед оприлюдненням знімку. 

Ідея впровадження цієї функції з'явилась у власників додатку ще кілька років тому. Вони активно тестували її і врешті решт офіційно представили користувачам. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ