The Lion's Song

Геймерам безкоштовно роздають гру про відомих митців і вчених XX століття – як її отримати

Epic Games Store

Пропонуємо ознайомитися зі скріншотами й трейлером

Онлайн-сервіс цифрової дистрибуції Epic Games Store почав нову безкоштовно роздачу. Цього разу можна абсолютно безкоштовно отримати The Lion's Song – оповідну пригодницьку гру, дії якої відбуваються на початку минулого століття. Про це повідомляє "Дивогляд".

Сюжет гри присвячено австрійським діячам мистецтва та вченим. У кожному епізоду геймерам пропонують ознайомитися з особистими творчими переживаннями героїв.

"Ви дізнаєтеся про талановиту музикантку, яка відчуває творчу кризу, котра наздогнала її незадовго до важливого концерту, про перспективного художника, що зіткнувся з безліччю проблем, і про геніальну жінку-математика, яка намагається домогтися визнання серед колег-чоловіків", – сказано в описі до гри.

Цікаво, що кожний вибір гравця безпосередньо впливає на долю головних героїв. Роздача гри починається в четверг, 13 травня, о 18:00, а завершиться 20 травня, тобто через тиждень.

Щоб її завантажити вам треба лише зареєструватися в Epic Games Store та додати гру в "Бібліотеку". The Lion's Song знаходиться тут. Приємного геймінгу!

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що вийшло перше сюжетне доповнення для комп'ютерної гри Assassin's Creed Valhalla.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ