8 березня

Усе, що потрібно знати про 8 Березня: історія свята і поради щодо вибору подарунка

Shutterstock

Перші дні весни вже багато років супроводжуються передсвятковим настроєм.

Поки одна половина країни загадує, що їй подарують, друга намагається вгадати, що ж подарувати. 

Але так було далеко не завжди. Розповімо, з чого починалося це свято і чи було воно святом. А також підкажемо, як зробити ідеальний подарунок на 8 березня. 

Від мітингів до свята весни і краси

Історія святкування Міжнародного жіночого дня починалася як протестний рух. Ще в середині 19 століття жінки почали боротися за свої права: скорочення робочого дня, рівні з чоловіками умови праці. Через 50 років до цих вимог додалося право голосувати.

Саме свято з'явилося на початку ХХ століття, але у нього не було точної дати. Наприклад, в деяких країнах Європи перший раз Міжнародний жіночий день відзначали 19 березня.   

Сьогодні багато хто не замислюються над ідеологічною основою свята, а просто використовує можливість ще раз проявити турботу про важливих для себе жінок: мам, дівчат, дружин, дочок, сестер і подруг. 

Єдиної традиції святкування немає. У деяких країнах це звичайний день - ніяких поздоровлень і подарунків. У нашій країні все-таки відзначають цей день - прийнято дарувати квіти і подарунки. 

Але і в Україні немає чіткого алгоритму, як потрібно відзначати цей день. Комусь чоловік готує сніданок в ліжко, а хтось збирається всією сім'єю. Хтось відзначає на роботі з колегами, а хтось йде з подругами в караоке. Єдине, що об'єднує всіх: підвищена увага до жінок і черги чоловіків за квітами. 

Подарунок
Подарунок
Фото: Shutterstock

Що подарувати

на 8 Березня

Підготовку до свята краще не відкладати на останній момент - є шанс, що всі красиві квіти розкуплять і розметуть відповідні подарунки. 

Кожна жінка унікальна зі своїми захопленнями, бажаннями і потребами. Немає стандартного подарунка, який сподобається всім без винятку жінкам. Але є кілька універсальних напрямків, з яких можна вибрати персональний подарунок. 

Популярний подарунок до жіночого дня: парфумерний або косметичний набір. Доглядова косметика для обличчя і тіла, стайлінг для волосся, парфуми і декоративна косметика - все це може бути в такому наборі.    

При виборі подарункового набору виходити потрібно перш за все з побажань самої дівчини. Якщо вона не користується декоративною косметикою, можна підібрати набір з гелем і лосьйоном для тіла, денним і нічним кремом або кондиціонером і маскою для волосся.

Подарунок
Подарунок
Фото: Shutterstock

Поради щодо вибору подарунка

Щоб не помилитися з вибором доглядової косметики для обличчя, краще заздалегідь дізнатися тип її шкіри: нормальна, суха або жирна. Зробити це можна, вивчивши у ванній написи на її баночках. Але така можливість є не у всіх. Тому можна відштовхуватися від віку дівчини або жінки. 

Те ж саме і з доглядовими засобами для волосся. Потрібно враховувати тип волосся, пофарбоване воно чи ні, світле чи темні, пряме чи кучеряве. Якщо є можливість, краще подивитися або запитати, яким брендом користується дівчина. 

Універсальне рішення - подарунковий сертифікат. В цьому випадку дівчина сама може вибрати, що їй необхідно.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ