Рубіни, смарагди чи діаманти: як коштовне каміння впливає на людину

Коштовні камені здавна були для людей не лише прикрасою, а й талісманами та амулетами.

Люди вірили, що кожен камінь має свою особливу силу. Одні оберігають від зла, інші зберігають здоров'я або викликають милість вищих сил і дарують удачу.

Не дарма правителі країн прикрашали свої корони коштовним камінням, адже, правильно зроблена прикраса могла дарувати силу і могутність. І ніхто крім законного власника не міг одягати її без шкоди для себе.

Зараз багато хто обирає подарунки до новорічних свят. І ювелірні прикраси — завжди чудовий вибір. "Дивогляд" зібрав інформацію про найпопулярніші коштовне каміння, що може допомогти вам зробити правильний вибір.

Алмаз

Каблучка з діамантом
Каблучка з діамантом
Фото: Shutterstock

Алмаз - один з найміцніших матеріалів ювелірного мистецтва. Вважається, що він здатен підсилити і укріпити характер людей, яким не вистачає твердості і наполегливості.

Вважається, що цей камінь поглинає і підсилює думки того, хто ним користується, а також позитивні і негативні властивості інших дорогоцінних каменів і їхніх власників. У давнину алмаз також використовували для детоксикації, оскільки люди вважали, що він захищає від отрут, хвороб і лихого ока.

Аметист

Аметист
Аметист
Фото: Shutterstock

Цей камінь може заспокоїти емоції і зробити думки чіткими. Аметист вважається каменем розуму, який допомагає своєму власнику стати мудрим та краще використовувати інтуїцію.

Люди здавна вірили, що аметист допомагає побороти схильність до алкоголю, переїдання та інших шкідливих звичок.

У давнину аметист дарували переважно своїм коханим, тому не дарма його вважали символом щирої любові.

Агат

Агат
Агат
Фото: Shutterstock

Це камінь-захисник. Він рятує від поганих сновидінь, стресу і втрати енергії. Вважається, що агат врівноважує енергетику і пробуджує таланти.

Смарагд

Смарагди
Смарагди
Фото: Shutterstock

Цей камінь збільшує плодючість, покращує зір і дає його носію фізичну енергію. Вважають, що він знімає депресію і позбавляє безсоння. Також смарагди дозволяють досягти самопізнання, забезпечують спокійні сновидіння і допомагають досягти врівноваженості і терплячості.

Сапфір

Сапфір
Сапфір
Фото: Shutterstock

Це камінь миру і щастя. Древні люди вірили, що сапфіри можуть допомогти їм пророкувати майбутнє.

Камінь сприяє спілкуванню, проникливості, інтуїції, натхненню і допомагає в молитві. Не дарма у Біблії зазначено, що небесний трон зроблений саме з сапфірів.

Гранат

Гранат
Гранат
Фото: Shutterstock

Його вважають каменем пристрасної відданості. І не лише коханим, а й родині, друзям, самому собі, своїй меті у житті.

Гранат підсилює почуття, збільшує життєві сили і витривалість. Також вважається, що гранат привертає удачу в ділових справах.

Рубін

Рубін
Рубін
Фото: Shutterstock

Рубін, який у часи древньої Русі називали яхонтом, є потужним оберегом від від нещасть і хвороб. Він здатний прикликати удачу і успіх у ваше життя, а також подарувати невразливість, довголіття, палке і пристрасне кохання.

Як подарунок рубін символізує дружбу і любов. Рубін також є символом життєвої сили, могутності і королівського гідності.

Жителі Сходу вважають, що рубін надає його власникові “силу лева, безстрашність орла і мудрість змії".

Топаз

Топаз
Топаз
Фото: Shutterstock

Вважають, що він заспокоює погану вдачу і додає сили. Топаз здатен покращити думки, надати зосередженості і збільшує впевненість у собі.

Він може допомогти людям, у яких різко змінюється настрій і турбує неспокій, страхи, депресія і занепад сил.

Синій топаз

Блакитний топаз
Блакитний топаз
Фото: Shutterstock

Камінь, який дарує хоробрість і допомагає подолати страхи і перешкоди. Це традиційний камінь письменників, вчених, художників та інтелектуалів, який використовується для розвитку розумових здібностей.

Вважається, що він полегшує психічні страждання і сприяє вірності, дружбі, добротні й чесності.

Перли

Перли
Перли
Фото: Shutterstock

Перли уособлюють досконалість і красу. Вони символізують вищу мудрість і чистоту, а також людську душу, яка захована у тілесній оболонці.

Але їх не рекомендують носити людям, які ще не знайшли свою споріднену душу, адже в такому випадку вони можуть принести лише тугу і депресію.

Читайте також: Як безпечно відсвяткувати Новий рік. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше