Новий рік 2021

Як безпечно відсвяткувати Новий рік – рекомендації ВООЗ

Shutterstock

Пандемія коронавірусу зробила святкування нового року та Різдва особливим, як ніколи

Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреісус оприлюднив рекомендації щодо того, як безпечно відсвяткувати Новий рік і Різдво під час пандемії коронавірусу. Про це він написав у своєму Twitter.

"Всі ми хочемо бути з нашими близькими під час майбутніх свят, але нам не варто  розслаблятися. Через COVID-19 свята минуть не так, як зазвичай, та це не означає, що ми не зможемо їх відзначити", - зазначив Гебреісус.

Глава ВООЗ порадив уникати Різдвяних подорожей і відзначати свята вдома. Також він зазначив, що не варто запрошувати великі компанії до себе додому або йти у гості.

"Якщо ви все ж зустрінетеся з членами інших родин, зробіть це на вулиці, якщо зможете, а також збережіть дистанцію та вдягніть маску", - сказав Гебреісус.

Уникайте велелюдних шопінг-центрів та не ходіть на закупи у годину пік. Найкращий варіант — шопінг онлайн.

Окрім того, очільник ВООЗ нагадав про маски, соціальну дистанцію та дезінфекцію рук під час користування громадським транспортом.

Читайте також: Готуємося до Миколая: що покласти дитині під подушку. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ