ЖК "Новий автограф"

Де у Києві двори без машин

DIM

"Двір без машин": концепція ідеального життя від ЖК " Новий Автограф"

ЖК "Новий Автограф" зводять у Дніпровському районі, на вулиці Генерала Жмаченка, 26, за 20 хвилин пішки від станції метро "Дарниця".

"Хочете спокійно відпускати дітей гуляти у дворі і не бояться за їхню безпеку? Мрієте проводити вечори, прогулюючись зручними доріжками поруч з будинком і не думати, як обійти десятки припаркованих автомобілів? Тоді вам точно припаде до душі концепція "двір без машин", реалізована в житловому комплексі "Новий Автограф"", - впевнені в Групі компаній DIM.

ЖК "Новий автограф"
ЖК "Новий автограф"
Фото: DIM

Domik.ua неодноразово розповідав про проблеми паркування у дворах житлових будинків, коли буквально весь вільний простір зайнято машинами. Через це батьки не можуть відпустити дітей одних гуляти, так як автотрафік досить щільний, а молодим мамам з колясками досить складно пересуватися по території ЖК.

Враховуючи все це, група компаній DIM вирішила запобігти такій ситуації в ЖК "Новий Автограф", тому тут реалізують концепцію "двір без машин".

Паркінг в ЖК "Новий Автограф"
Паркінг в ЖК "Новий Автограф"
Фото: DIM

"Комфорт і безпека мешканців – головний пріоритет при створенні наших житлових комплексів. Для мене, як для батька, дуже важливо, щоб діти у дворі були в безпеці: могли бігати або грати в м'яч, не побоюючись проїжджаючих повз автомобілів. Це і стало двигуном ідеї про створення двору, який буде призначений виключно для комфорту і відпочинку людей, а не для паркування машин, зазначив керуючий партнер групи компаній DIM Олександр Насіковський, - ідея настільки вдала, що ми реалізуємо її також і в ЖК "Метрополіс" і плануємо слідувати їй при створенні наших майбутніх комплексів".

Подвір'я в ЖК "Новий автограф"
Подвір'я в ЖК "Новий автограф"
Фото: DIM

Що ж стосується місць для паркування авто, то їх тут буде два: підземний паркінг для мешканців комплексу і наземний – для автомобілів гостей.

Дворовий простір буде повністю надано мешканцям для комфортного проведення часу. Для малюків встановлять ігровий майданчик, для спортсменів – спортивну зону, а для любителів спілкування в колі друзів – зону барбекю.

Що стосується безпеки, в "Новому Автографі" все продумано до дрібниць. Цілодобова охорона, відеоспостереження, контроль доступу на територію, інноваційна система пожежної безпеки – далеко не весь перелік засобів, які зроблять життя майбутніх мешканців комфортним і безтурботним.

З питань купівлі нерухомості в комплексі звертайтесь за телефоном: +38 (044) 233 88 39.

Обговорити проект з іншими інвесторами можна на ЖК " Новий Автограф".

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ