Фільм Netflix

Відвертий заклик до педофілії: стрічка від Netflix потрапила до гучного скандалу

прінт-скрін з відео

Через це кількість передплатників сервісу зменшилась у 5 разів порівняно з вереснем 2020 року

Популярна стрімінгова платформа Netflix потрапила до гучного скандалу через новий фільм "Красуньки", в якому акторки-підлітки виконують відверті танці. Через це багато підписників закликають глядачів влаштувати бойкот сервісу. Про це пише The Daily Mail.

Ще у вересні 2020 року користувачі написали відкритого листа до Netflix з проханням видалити картину через її скандальність. Однак компанія відмовилася виконувати ці умови. Реакція глядачів не змусила чекати на себе довго. 

Згодом у мережі з'явився флешмоб #CancelNetflix, в якому активісти заохочують людей скасувати підписки на сервіс. За даними аналітичної компанії Antenna, кількість передплатників Netflix зменшилось у 5 разів порівняно з вереснем 2020 року. Це пов'язують саме зі скандальним хештегом, поява якого у Twitter спричинила численні відмови від Netflix. 

Як зазначає видання, 21 жовтня компанія показала звіт інвесторам. Згідно з інформацією, з липня до вересня 2,2 млн  людей оформили підписку на сервіс. Водночас у попередні квартали їх було 10 і 16 млн.Різкий спад стрімінгова компанія пояснила послабленням карантину у світі та конкуренцією на кіноринку. 

Фільм "Красуньки" розповідає про 11-річних школярок, які займаються тверком. За словами позивачів, у стрічці дівчата зображені надто сексуально, що можна розцінювати як заклик до педофілії. Також претензії є і до постера та опису фільму. Водночас автори "Красуньок" вважають звинувачення позбавленими сенсу, оскільки, на їхню думку, фільм розповідає, як школярки стикаються із тиском на етапі дорослішання. 

""Красуньки" – соціальний коментар проти сексуалізації неповнолітніх дітей. Це відзначений нагородами фільм і потужна історія про тиск на молодих дівчат, з яким вони стикаються в соцмережах і суспільстві в цілому. І ми закликаємо всіх, кому небайдужі ці важливі питання, подивитися цей фільм", – заявили представники компанії.

Раніше Netflix назвав найпопулярніший серіал 2020 року. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ