Джон Леннон

У TikTok з'явився офіційний акаунт Джона Леннона – відео

Shutterstock

Музиканта застрелили у 1980 році

У соціальній мережі TikTok створили офіційний акаунт Джона Леннона за підтримки фонду музиканта The Lennon Estate та компанії Universal Music Group.

Сторінку представили до 80-го дня народження лідера гурту The Beatles. У 1980 році Марк Чепмен застрелив Леннона біля його будинку. 

Тепер користувачі TikTok можуть використовувати 11 сольних треків артиста: Instant Karma! (We All Shine On), Imagine, Mind Games, Beautiful Boy, Woman, Happy Xmas (War Is Over), Give Peace a Chance, Stand By Me, Nobody Told Me, Remember и Gimme Some Truth. Також на платформі запустили челендж із гештегом #GimmeSomeTruth, щоби відсвяткувати створення акаунта та нагадати про протестну композицію 1971 року. 

@johnlennon

"Ми дуже раді запустити офіційний акаунт мого батька в TikTok і з нетерпінням чекаємо роликів, які будуть створювати фанати з усього світу, використовуючи його музику та заклик до любові", – повідомляє син артиста Шон Леннон. 

Раніше дівчина покивала головою на відео і набрала 317 млн переглядів на TikTok. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ