11-річний герой

11-річний хлопчик сів за кермо Mercedes, щоб відвезти бабусю до лікарні

Кадр із відео

Жінку вразило, наскільки спокійним і зібраним був хлопчик, коли віз її

В американському штаті Індіана 11-річний хлопчик сам керував автомобілем, щоб врятувати свою бабусю. Про це пише газета New York Post.

Розповідається, що хлопчик гуляв зі своєю бабусею приблизно за 2,5 км від дому. 11-річний Пі Джей Брюєр-Лей катався на дитячому іграшковому автомобілі, коли побачив, що бабусі Ангелі стало зле. Недовго думаючи, хлопчик вирішив доїхати до гаража, взяти бабусин Mercedes-Benz і відвезти її до лікарні.

"Я сперлася на дорожній знак і несподівано побачила, що з правого боку до мене наближається мій Mercedes-Benz. Машина котилася до мене спокійно і повільно, розповіла Ангела. Я подивилася, хто за кермом. Там сидів він мій Пі Джей. Цій дитині всього 11 років, але він водить як професіонал".

Жінку вразило, наскільки спокійним і зібраним був хлопчик, коли віз її. Він заїхав на подвір'я і припаркував машину в гаражі, не пошкодивши її і не заїхавши на траву.

За словами Ангели, її чоловік вчить Пі Джея водити машину. Однак це був перший раз, коли внук самостійно їхав на автомобілі по дорозі.

Нагадаємо, у червні в Одесі 12-річний хлопчик вкрав чуже авто і влаштував перегони із поліцією.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ