Показ Ukrainian Fashion Week за участі Володимира Кличка

Володимир Кличко попрацював моделлю на Ukrainian Fashion Week – відео

fashionweek.ua

Поява на сцені спортсмена викликала гучні овації

Колишній чемпіон світу із боксу у суперважкій вазі Володимир Кличко показав ще один свій талант. Він попрацював моделлю на одному із показів у рамках Ukrainian Fashion Week. Фотографії із показу з'явилися на сайті організатора.

Спортсмен презентував нову форму Муніципальної охорони Києва.

На головному подіумі Ukrainian Fashion Week було презентовано незвичайну колаборацію ­– спільний проєкт муніципальної влади Києва та Українського Тижня Моди: SPECIAL PROJECT DASTISH FANTASTISH, KIR-KHARTLEY, ROUSSIN, YADVIGA NETYKSHA FOR KYIV.

Кличко-молодший дуже впевнено почувався на подіумі і від інших моделей його відрізняв хіба зріст. Глядачі зустріли появу Володимира гучними оваціями.

Відомо, що серед глядачів на показі був і старший брат, міський голова Києва Віталій Кличко, який, як відомо, був ініціатором того, щоб комунальні служби столиці отримали нову форму.

Організатори зазначили, що дизайнерам сподобалася можливість поекспериментувати з уніформою міських служб і створити образи, насамперед для шоу, хоча кожен із представлених комплектів можна буде адаптувати до реального життя та справжніх потреб працівників муніципалітету.

Читайте також: Три бої братів Кличків увійшли в ТОП-50 за всю історію боксу – видовищні відео

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ