Смартфон

Український додаток Reface випередив TikTok та Netflix за популярністю

фото із соцмереж

Застосунок посів перше місце в категорії "Розваги" в AppStore

Новий додаток Reface, що змінює обличчя в гіфках та відео, вийшов на перше місце в американському AppStore в категорії "Розваги". Він зумів випередити TikTok, Netflix та Disney+. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів СТО в RefaceAI Олесь Петрів. 

Окрім цього, Reface посів друге місце в категорії всіх безкоштовних додатків в американському AppStore, випередивши YouTube, Gmail, Instagram і Facebook Messenger.

Застосунок
Застосунок
Фото: Facebook
Раніше додаток мав назву Doublicat. Проєкт Reface – задумка українського стартапу RefaceAI, заснованого в 2011 році Романом Могильним, Олесем Петровим та Ярославом Бойком. Офіс розробників розташований в Києві. 
 
Стартап займається розвитком технології заміни облич на фото або відео, але від цих маніпуляцій міміка не змінюється. Розробники розповідають, що не використовують 3D-моделювання або технологію CGI. 
 
Додаток було розроблено методом машинного навчання GAN.
 
Україні справді є ким пишатися. Раніше 5.UA розповідав про мобільний додаток для боротьби зі сміттям, створений львівськими IT-спеціалістами. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ